Słuch to zmysł, który współgra z węchem, wzrokiem, czy dotykiem. Dzięki temu już jako małe dzieci poznajemy otaczający nas świat. Jest to niezwykle ważny zmysł, który z różnych powodów może zostać w znacznym stopniu ograniczony lub też utracony. Z pomocą przychodzą niewielkie, ale i bardzo zaawansowane urządzenia – aparaty słuchowe. Mieszkańców Koszalina i okolic serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Tylko fachowo dobrany aparat słuchowy zapewni komfort, jakiego Państwo oczekujecie oraz uwzględni wszelkie potrzeby pojawiające się w trakcie użytkowania, pozwalając dopasować aparat do indywidualnych potrzeb. Zachęcamy także do skorzystania z badania słuchu, które pozwoli na trafną diagnozę oraz odpowiednio wczesną reakcję w przypadku pojawienia się niepokojących objawów.

Dostępność aparatów słuchowych na rynku

Obecnie postęp technologiczny pozwolił znacząco zmniejszyć wielkość produkowanych aparatów słuchowych. Dodatkowo wiele aparatów słuchowych pozwala usłyszeć jeszcze więcej dźwięków, co jeszcze kilka lat temu było niemożliwe. Wyróżnić można aparaty słuchowe zauszne oraz wewnątrzuszne aparaty słuchowe. Pierwsze z nich wyróżnia odpowiednia dyskrecja, dobra łączność oraz łatwa obsługa. Natomiast wewnątrzuszne aparaty słuchowe wykonywane są na indywidualne zamówienie, przez co stają się niewidoczne dla osób postronnych. Jakość dźwięku oraz łączność jest bardzo często lepsza niż w aparatach słuchowych typu zausznego.

Aparaty słuchowe dla osób z Koszalina

Aparaty słuchowe to produkt medyczny, który coraz powszechniej jest dostępny dla wielu ludzi. To niewątpliwie bardzo zaawansowane technologicznie urządzenie, pozwalające usłyszeć otaczający nas świat. Warto podkreślić, że aparaty można podzielić według kilku kryteriów: ceny, wielkości, typu, jakości dźwięku oraz dodatkowych funkcji. Bardzo nowoczesne aparaty słuchowe wyposażone są w między innymi: wyjście audio, synchronizację, czy dedykowaną aplikację, która wspiera użytkowanie tego urządzenia medycznego.

Nasz zespół w Miniklinika to wykwalifikowani specjaliści, którzy mają wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę praktyczną, dlatego też wybór aparatu słuchowego z ich pomocą z pewnością okaże się znacznie łatwiejszy. Jednocześnie wybrany model spełni Państwa oczekiwania i pozwoli na codzienne, komfortowe użytkowanie.