preloader
Scroll to top

Ultrastop

W Miniklinice, podczas badań ednoskopowych (otoskopia, laryngoskopia, fiberoskopia, stroboskopia), nasi lekarze używają preparatu przeciwko zaparowaniu optyk Ultrastop. Jest to specjalistyczny środek, który po naniesieniu na optykę tworzy barierę, nie pozwalając na skroplenie się pary wodnej. Para wodna to w rzeczywistości mikro-kropelki, które skraplają się na optyce przy różnicy temperatur i wilgotności, tworząc “mgiełkę”, tym samym bardzo ograniczając obraz. Tradycyjne metody walki z tym zjawiskiem to przede wszystkim podgrzewacze optyk, niestety efekt jest krótkotrwały – instrument szybko się ochładzają. Klarowny, niezakłócony obraz to szybsza i pewniejsza diagnoza.

Jeśli jesteś lekarzem i chciałbyś zapomnieć o problemie zaparowanych optyk, polecamy ULTRASTOP. Wejdź na www.ultrastop.pl

Rozwiązanie przeciwko parowaniu

W Miniklinice stawiamy na najwyższą jakość obsługi oraz wykonywanych badań. Dlatego też nieodłącznym elementem badań endoskopowych w naszej placówce jest preparat Ultrastop. Ma on niezwykle ważną cechę, gdyż działa przeciwko parowaniu wykorzystywanej w czasie badania kamery. Dzięki temu otrzymany obraz jest wyraźny i niezakłócony, co jest bardzo ważne w trakcie diagnozy pacjenta. Dbamy o profesjonalizm oraz badania na najwyższym poziomie, dlatego preparat Ultrastop stosujemy przy każdym badaniu.

Ultrastop – przeciwko parowaniu

Ultrastop to preparat, który doskonale sprawdzi się w trakcie wielu badań endoskopowych. Wśród nich z pewnością można wymienić fiberoskopię, laryngoskopięotoskopię, czy stroboskopię. Badania te znajdziecie Państwo w bogatej ofercie naszej placówki, gdzie serdecznie zapraszamy. Naszym pacjentom zapewniamy kompleksowe leczenie, dlatego już dziś zachęcamy do umówienia się na konsultację w Miniklinika! Otoczymy Państwa opieką, jak i wsparciem na każdym etapie diagnozy oraz leczenia.